logo loader
add_to_photosDodaj ogłoszenie

hala/magazyn na sprzedaż Mazowieckie, otwocki

hala/magazyn-sprzedaż, otwocki, Mazowieckie

1 690 000 zł

4 225 zł/m2

KRUPA NIERUCHOMOŚCI

ul. Schroegera 75/79

01-828 WARSZAWA

pokaż nr telefonu

Opis

Lokal wybudowany w 1990r z cegły ,z przeznaczeniem przemysłowo - produkcyjno- usługowo-handlowym o pow. 400m2 na działce 517m2 jako oddzielna nieruchomość, oddzielne przyłącza wodno-kanalizacyjne, gazowe, prądowe - 40KW z możliwością do 80KW.

Lokal mieści się w super lokalizacji, przy głównej ulicy asfaltowej, składa się z dwóch hal ,jedna 150m2 klimatyzowana, druga to pomieszczenia chłodnicze , w obu pomieszczeniach ściany wyłożone glazurą, na podłogach lastryko, w podłodze odpływ kanalizacji miejskiej, wentylacja.

Ponadto na parterze znajdują się agregaty chłodnicze ( 4szt.) oraz pomieszczenie z prysznicem i oddzielnie WC.

Na piętrze znajdują się pomieszczenia biurowe z doprowadzonymi łączami linii telefonicznych i internetowych, pomieszczenia socjalne i sanitarne ( ok.100m2) oraz taka sama powierzchnia w stanie surowym, którą można przystosować w/g własnych potrzeb.

Do budynku dostawiony jest dodatkowy magazyn chłodnia z płyt ATLANTIS.

Plac przed budynkiem wyłożony kostką , możliwość wjazdu samochodów dostawczych, TIR .

Do obiektu przynależy również działka budowlana 1200m2 z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne z oddzielnymi przyłączami prądu , gazu , kanalizacji , woda ze studni głębinowej , która zasila również hale.

Działka ogrodzona i gotowa do zagospodarowania.

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości