logo loader
add_to_photosDodaj ogłoszenie

Apartament jednopokojowy.

lokal-sprzedaż, White Sands Hotel & SPA,

Nr oferty: 1714496

183 550 EUR

5 099 EUR/m2

Ikar Biuro Obrotu Nieruchomościami - Waldemar Głowicki

Homera 115

60-461 Poznań

pokaż nr telefonu

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest jeden z wielu apartamentów usytułowany w zespole hoteli i apartamentowców WHITE SANDS HOTEL & SPA na wyspie Boa Vista w  Republice  Zielonego Przylądka. Powierzchnia 36 m2 + balkon 5 m2. Na apartament składają się sypialnia, salon, luksusowa łazienka i balkon. Apartament jest kompletnie urządzony i wyposażony w standardzie pięciogwiazdkowego hotelu.

Zakup apartamentu stanowi  dobrą i pewną inwestycję z gwarantowaną stopą zwrotu i corocznym wzrostem wartości. Procedura nabycia apartamentu i przykładowe apartamenty, przedstawiona jest w prezentacji fotograficznej. Koszt nabycia prawa własności nieruchomości to ok. 2,5-3 % ceny nieruchomości. Zawsze jest opcja odsprzedaży apartamentu.

Inwestorem jest duża znana firma THE RESORT GROUP PLC, która na wyspie Sal wybudowała 3 zespoły hotelowe już funkcjonujące, gdzie operatorem hotelowym jest znana firma Melia.

Dobra pogoda na Wyspach Zielonego Przylądka jest gwarantowana ze średnią temperaturą w roku około 23 stopnie. Dobra pogoda i inne walory wysp zapewniają stały i ciągle zwiększający się napływ turystów, zwłaszcza, że Republika Zielonego Przylądka jest chrześcijańskim, stabilnym i demokratycznym krajem.

Przed zakupem rozsądnie jest polecieć na wyspy, aby w ciągu tygodnia zapoznać się ze stanem budowy nieruchomości i oczywiście wypocząć. Koszt wycieczki to ok. 1000 euro, który będzie zwrócony po zakupie nieruchomości.

DODATKOWE INFORMACJE:

Liczba pokoi: 1

Piętro: 1

Liczba pięter: 2

Typ budynku: apartamentowiec

DANE KONTAKTOWE:

Waldemar Głowicki

602219948, 61 4487660

biuro@ikarnieruchomosci.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości